به گروه شرکت های آغازگران خوش آمدید

شرکت مهندسی، عمرانی و ساختمانی آغازگران افتخار دارد که نزدیک به ربع قرن در خدمت عمران و آبادی با تلاش بی وقفه و کادری توانمند و مجرب فعالیت می نماید.

آغازگران در یک نگاه

هدف ما : افزایش " اعتبار " و " سود " اصول پنج گانه  شرکت ما : 1-  تفکر و خلاقیت  2- کار نشد ندارد 3-  پیگیری تا وصول نتیجه  4 - خستگی معنا ندارد  5 -  ناامیدی نصف روز پایه های چهارگانه میز موفقیت ما :  1- تخصص و تجربه و دانش   2- مدیریت 360 درجه  و کنترل  3- تفکر و توان مالی و اقتصادی   4 - ارتباطات

ادامه مطلب  

Muffin Builder

بشقاب سفالی کوچک ساز در حال حاضر بخش. شما می توانید اختلاف منظر یا شخص تصویر پس زمینه، رنگ یا الگوی انتخاب کنید. این از شما فکر می کنم راحت تر است.

ادامه مطلب  

تکنولوژی Swipe

تمامی اسلایدرها گنجانده شده به قالب در تکنولوژی Swipe است. این کار کاملا در دستگاه های تلفن همراه و همه چیز واقعا سریع است.

ادامه مطلب  

نمونه کار عالی

ما بسیاری از طرح بندی های از پیش تعریف شده برای مجموعه ایجاد شده است. ما همچنین نمونه کارها عرض کامل با تکنولوژی ضربه تند وشدید زدن را انجام داد و به طور کامل پاسخگو.

ادامه مطلب  

فالکو فوق العاده کاربرپسند است انعطاف پذیر، دوستانه و آسان برای استفاده قالب


برای مشاهده لیست اینجا را کلیک کنید
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. .

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

  • ترجمه آماده
  • سبک برای پلاگین فرم تماس با ما 7
  • سازگار با UberMenu
  • سریع و آسان برای پیکربندی
اطلاعات بیشتر در مورد ما

مشتریان ما چه می گویند؟

بررسی  برخی از نظرات مشتریان ما:

مشتریان ما

بررسی  برخی از نظرات مشتریان ما: